Akce na listopad

6. – zveme všechny děti , které  do naší mateřské školy nastoupí během tohoto školního roku či příští školní rok , a jejich rodiče na PONDĚLNÍ HRÁTKY od 14.45 hodin do 15.30 hodin

13. – vás zveme na SVATOMARTINSKÉ ODPOLEDNE od 15.15 hodin . Něco pěkného si vytvoříme , přijede k nám Martin na bílém koni , paní kuchařka upeče svatomartinské rohlíčky a na závěr budeme při lampionovém průvodu hledat podkovy , co ztratil Martinův bílý kůň .

14. – pojedeme do KD Dubina na pohádku „JAK ŠEL KOZLÍK DO SVĚTA“ . Vybíráme 50,- Kč , odjíždíme v 9.30 hodin .

23. – přijede fotograf na VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

27. – v rámci tématu „MŮJ DŮM“ se uskuteční ve školce program s polytechnickým zaměřením „ARCHITEKT“. Vybíráme 50,- Kč