Kateřina Sotonová

Akce na červen

4. -  zveme děti a jejich rodiče od 14.45 do 15.30 na PONDĚLNÍ HRÁTKY

5. – pojedeme na výlet do Častolovic , vybíráme 20,- Kč na vstup do minizoo, na dopravu budeme vybírat až po návratu z výletu . Dejte dětem baťůžek a pitíčko . Odjezd – v 9.00 hodin .

13. – zveme všechny rodiče na SPORTOVNÍ ODPOLEDNE spojené s rozloučením s předškoláky . Začínáme v 15.30 hodin .

Akce na květen

14. – zveme všechny děti a jejich rodiče , kteří se rozhodli od září 2018 navštěvovat naší školku na “ PONDĚLNÍ HRÁTKY“ od 14.45 do15.30 hodin .

16. – zveme všechny maminky / ale i ostatní rodinné příslušníky/ na besídku ke DNI MATEK .Začínáme v 15.30 hodin .

22.- pojedeme lodí ARNOŠT na plavbu po Labi . Odjíždíme v 8.45 hodin , přiveďte děti do mš do 8.00 hodin . Peníze budeme vybírat až po skončení plavby podle počtu přítomných dětí .

29. – k nám přijede fotografka na závěrečné focení celé třídy . Nahlaste ve třídě , zda máte o fotografování zájem .